KONST / Litografier / Färglitografi 15218329
nr 1521 8329
Färglitografi
2 st, Anders Dahl. Signerade, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi. Bladets mått: 23x31,5 cm, oramade lösa blad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 februari 2023
kl 18:39:39
13/2 17:33:35